Polityka prywatności

Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych podanych w treści przesłanego zapytania jest ARCHIBIS Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa z siedzibą w Kielce (25-419), ul. Rolna 8. Można się z nami kontaktować na adres email: rodo@viviendapark.pl, poprzez formularz kontaktowy pod adresem www.viviendapark.pl, telefonicznie pod numerem +48 41 344 70 64

Inspektor ochrony danych

Administrator danych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez adres e-mail rodo@viviendapark.pl

Przetwarzanie danych

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z rozpatrzeniem Państwa zgłoszenia lub udzieleniem odpowiedzi na pytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes administratora danych, jakim jest przekierowanie zgłoszenia do odpowiedniego działu lub spółki i odpowiedź.

Przechowywanie danych

Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia realizowanego zgłoszenia.

Odbiorcy danych

Odbiorcami danych będą upoważnieni pracownicy administratora danych oraz podmioty zapewniające obsługę IT systemów informatycznych. W zależności od zgłaszanej sprawy dane osobowe mogą być przekazane innym spółkom powiązanym z ARCHIBIS Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa, w celu realizacji zapytania.

Przysługujące prawa

Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych oraz prawo zadania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratora, przysługuje Państwu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

Przysługuje Państwu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych lub z inspektorem ochrony danych. Dane kontaktowe znajdują się powyżej.

 

Podanie danych jest dobrowolne, jednak w niektórych przypadkach może być niezbędne do zrealizowania przesłanego zgłoszenia.

Kontakt

Zadzwoń do nas, skorzystaj
z formularza kontaktowego
lub odwiedź nas w naszym biurze. Czekamy właśnie na Ciebie!